فریت بار مسافری

یکی از دغدغه های مهاجرین به خارج از کشور قبل از سفر تعیین تکلیف وسایل منزل و لوازم شخصی خود است.

 از آنجایی که در مورد حمل بار همراه مسافر محدودیت هایی از سوی هواپیمایی وجود دارد و بردن اضافه بار می تواند منجر به جریمه های سنگین از سوی هواپیمایی شود بسیاری دست به حراج وسایل با ارزش خود می کنند که بسیار آزاردهنده است و بعضا منجر به فروش با قیمت بسیار پایین یا جای دادن وسایل در انباری های اقوام می شود . اما راه چاره ای وجود دارد!

شما میتوانید تمامی وسایل خود را بدون محدودیت خاصی به کشور مقصد حمل کنید که می تواند شامل (کلیه البسه و لوازم شخصی و ورزشی،مبلمان ومیزوصندلی،بوفه و کنسول،سرویس خواب و تلویزیون،ظروف و وسایل آشپزخانه،تابلو و فرش ،اسباب بازی و مواد غذایی) باشد.

گمرک ایران بعد از ارزیابی برای تمامی بارهای شما جواز غیر تجاری(پته) صادر کرده و شما میتوانید  با هزینه ای بسیار پایین تر از اضافه بار وسایل خود را بارنامه کنید و در مقصد تحویل بگیرید  و به دلیل غیر تجاری بودن محموله شما بعضا هزینه خاصی بابت ترخیص پرداخت نمی کنید.

این خدمات همان (فریت مسافری)میباشد. البته این خدمات منوط به حمل هوایی نمی باشد و شما می توانید  برای کشورهای هم مرز از حمل زمینی و برای بعضی از کشورهایی که مرقوم به صرفه باشد از حمل دریایی نیز استفاده کنید اما حمل هوایی سریعتر- مناسبتر و در کل مرقوم به صرفه تر و راحت تر است  که با توجه به مقصد سفر شما بهترین نوع حمل پیشنهاد خواهد شد.

پس مسافرین و مهاجرین به خارج کشور دیگر نگران اسباب و وسایل خود نباشید  و کافی است با کارشناسان دوره دیده و متخصص در حمل بار مسافری شرکت هیرا تماس بگیرید  تا در اسرع وقت برای بازدید و برآورد هزینه در محل شما حاضر شوند و مشاوره لازم در اختیار شما قرار دهند.

فریت بار مسافری | فریت بار هیرا | حمل هوایی بار | ارسال هوایی بار

لازم به ذکر است شرکت هیرا برای کمتر نمودن دغدغه شما تمامی موارد مشاوره و اعلام نرخ و ارزیابی بار شما را به رایگان انجام می دهد تا شما براحتی قادر به تصمیم درست در مورد حمل بار خود باشید.

بعد از تصمیم گیری شما نیروهای متخصص که تمامی دوره های بین المللی لازم از نظر هواپیمایی کشوری را گذرانده اند (نه کارگر)همراه متریال استاندارد بسته بندی در محل شما اقدام به بسته بندی بار شما کرده و تضمین به سلامت رسیدن بار را به شما می دهند.بعد از پایان بسته بندی و اعلام رضایت شما مدارک لازم جهت گمرک اخذ و اقدام به حمل تا فرودگاه میشود و پس از انجام تشریفات گمرکی و اخذ جواز بارنامه حمل با مناسب ترین قیمت انجام خواهد شد.
(لازم به ذکر است جهت اطمینان خاطر شما تسویه بعد از پایان کار انجام خواهد شد)

شرکت خدمات بار هیرا تا زمان دریافت بار در مقصد همراه و پاسخگوی شما بوده و سالیان سال در کنار شما آماده خدمتگذاری می باشد.

به چند نکته در مورد حمل بار مسافری توجه کنید:

  • محدودیت های گمرک ایران جهت خروج
  • ارز،طلا،نقره،پول رایج کشور،سنگهای قیمتی،اشیا قیمتی و عتیقه،کتب خطی،تابلوهای اصل
  • قالی و قالیچه عتیقه،اسلحه و مهمات و تجهیزات نظامی،هر نوع اشیا تاریخی و میراث فرهنگی

محدودیت های حمل هوایی

  • عطر،ادکلن،اسپری،شامپو،نرم کننده ها،مواد آرایشی،الکل،شربت،سرکه،آبلیمو،ترشیجات

مدارک لازم جهت ارسال بار مسافری

کپی پاسپورت ، کپی بلیط ، کپی کارت ملی ، آدرس و تلفن مقصد

توجه داشته باشید محدودیتی در مورد اتباع ایران یا خارج وجود ندارد و ده روز قبل از تاریخ سفر به فریت بار خود اقدام کنید

تماس با هیرا